30 Ekim 2015
Yorum Yap
#4046205

D-Smart Net İnternet Yavaşlığı

D-Smart internetim çok yavaş. Modemin bulunduğu odadan diğer odaya geçtiğimde bağlantı gidiyor. İnternet o kadar yavaş ki film bile izleyemiyorum. Durumu izah edebilmek için müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Fakat her defasında 50-60 dk beklememe rağmen bir türlü bağlanamıyorum. Fakat yeni abonelik başvurusu yaptığım zaman anında geri dönüş sağlıyorlar. Bu D-Smart firmasına yakışmıyor. Sorunum düzeltilemediği takdirde üyeliğimi fesh edeceğimi bildiririm.

Eren 18 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02/11/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Eren28 Ekim 2015

    Merhabalar; d Smart internetim çok yavaş. Modemin bulunduğu odadan diğer odaya geçtiğim zaman bağlantı kopuyor. Film bile izleyemiyorum anında bağlantı gidiyor, donuyor. Konu hakkında defalarca D Smart müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışmış isem de bir sonuç alamadım. Müşteri temsilcisine hatta 50-60 dakika beklememe rağmen ulaşamadım. Yeni abonelik başvurusu yaptığım zaman anında müşteri temsilcileri tarafından arandım. Bu tür davranışlar firmaya yakışmamaktadır. Konu hakkında çözüm beklemekteyim. Bir sonuç alamazsam aboneliğimi sonlandıracağım. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler