20 Ekim 2015

D-Smart Net İnternet ve Çağrı Merkezi!

Smile ADSL modemim bozuldu ve D-Smart Net 2 haftadır çözüm sağlayamadı. Telefon hattında sorun olduğunu söylediler fakat hat için servis çağırdığımda hatta herhangi bir problem olmadığı ortaya çıktı. D-Smart Net çağrı merkezi bir o kadar gereksiz ve etkisiz her aradığımda en az 20 dakika müzik dinletenler ve hiçbir muhatap bulamadım.

Cevap veren olunca da kabloyu sok çıkar demekten başka bir şey yapmadılar. Aklı olan bu şirkete yaklaşmasın! Mümkünse ne TV ne internet. Ürün satarken telefonumu eskittiler ben arayınca hiçbir çözüm yok. İki haftadır internet kullanamıyorum ve ve benden 1 aylık kullanım bedeli alacaklar.

Tayfun 50 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun17 Kasım 2015

    Cevap mı verdiniz şimdi? Aklı olan, kazancını sokağa atmak istemeyen, allahını seven bu firmadan uzak dursun. Dünyanın kazancını elde edip bu kadar sorumsuz ve kalitesiz bir iş yapmak tam da size göre. Aldığınız para, yediğiniz ekmek haram!

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön