3 g
Yorum Yap
#11856131

D-Smart Net İnternet Üyeliğini Kapatmamış!

Ben 28.02.2019 tarihinde bu D-Smart şirketinden telefonla arandım ve beni sözde TTNET internetten arıyorlarmış gibi davranıp üyelik işlemlerini başlattılar. Aynı gün içinde hemen evime gidip eşime boş sözleşme imzalatmışlar; boş dediğim ne tarih var ne abone numarası sadece maddeler var. Aynı gün içerisinde bu şirketi araştırınca çok şikayet olduğunu görüp üyeliğin iptal edilmesine karar verdim ve ertesi gün iptal işlemi için aradığımda üyeliğin sonlandığını cihazları 15 gün içinde teslim edebileceğimi söylediler ve bende götürdüm verdim. Burada da yine tarihsiz bir teslim evrakı verdiler. Hâl böyle iken dün yani 17 Nisan günü beni arayıp kurulum için gelmek istediklerini müsait olup olmadığımı sordular bende üyeliğimi iptal ettirdim ben dediğim zaman üyelik iptali söz konusu değil dediler ve bu aramayla üyelik iptalimin olmadığını öğrenmiş oldum. Aradan geçen zaman için benden ücret talep edecekler sanırım. Bu yüzden D-Smart şirketinden kesinlikle şikayetçiyim ve bana gönderilecek herhangi bir ek ücretten sorumlu olmak istemiyorum. İyi günler; iyi çalışmalar dilerim.

Faik Faik 251 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Faik3 g

    Peki bu cayma hakkı sürecinde hakkımı kullandığım için cayma ücreti ödeyecek miyim? Burası aracılığıyla tam olarak cevap almak istiyorum ileride herhangi bir sorunda cevabınızı kullanmak üzere

  • D-Smart Net Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.Aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler