28 Temmuz 2016

D-Smart Net İnternet Taşıma Sıkıntısı!

Ayın 18'inde kendi adresime internetim taşınsın diye talep verdim. Maximum 7 iş günü içerisinde işlemin yapılacağı belirtildi. Süre geçti ve bugün geri dönüş yaptım. Sabah konuştuğumuzda saat başı kontrol edin sinyal gelecek denildi. Sinyal gelmeyince akşam tekrar aradım öyle bir işlem yok ben şimdi talebinizi alıyorum denildi. Kısaca internetim gelmedi ona mı yanayım yoksa kandırılmama mı bilemedim. Adı bu kadar duyulmuş bir kurumun müşterilerini böylesi yalanlarla oylaması ne kadar doğrudur? İnternetimin bağlanmasını ve bir özür bekliyorum.

Turgay 101 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04/08/2016 tarihinde D-Smart internet aboneliğinizin Nakil süreci tamamlanmıştır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön