29 Ağustos 2015

D-Smart Net İnternet Taahhüt Sorunu

Yaklaşık 7 ay önce D-Smart artı internet abonesi oldum. İnternetim son 2 aydır çok yavaş ve D-Smart platformunda hiçbir lig yok. Yani her ay 75 lira gibi bir parayı havaya ödüyorum. D-Smart aboneliğimi taahhüt bozarak iptal etmek istediğimde 900 lira gibi bir miktar ödemem gerektiği söyleniyor.

Taahhüdüm 01.07.2017 tarihinde bitiyor. Ben bu tarihe kadar bütün faturalarımı ödesem zaten 900 lira yapıyor bu ne saçma sapan iştir. Bunu okuyan herkese söylüyorum. Bu iletiye de ilgileneceğiz diye yazarlar ama çalmaya devam ederler. Bugün sözleşmenin nüshasını istedim tüketici hakem heyetine itiraz edeceğim.

Kadir 40 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Abonemiz, ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 64,596 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. “ Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön