D-Smart Net İnternet Sorununun Çözülmemesi

Nevzat Nevzat14 Kasım 2020 11:16

D-Smart ve D Smart'ın kampanyası olan T**t*** fiber internetini kullanmaktayım. 1 aydır internetimde sürekli kopmalar ve aşırı yavaşlamalar oluyordu. D-Smart'ı aradım teknik destekteki arkadaşın sorunun modemden kaynaklanabileceğini söyleyip herhangi bir D Smart bayisine gidip ücretsiz değiştirebileceğimi söyledi. 

Değişim talebi açtı. Ertesi gün işten izin alıp D Smart yetkili bayisine gittim. Oradaki adamın modem üzerinde fiber yazmasına rağmen, fiber olmadığını iddia etti ısrarla fiber dememe rağmen genel merkezi arayıp fiber olduğunu öğrendi. Bana fiber modemlerini D-Smart'ın değiştirmediğini T**T***'un kendisinin değiştirdiğini söyledi. T**T***'u defalarca aramama rağmen herhangi bir kaydımın olmadığını D-Smart üzerinden abone olduğum için D-Smart'ın kendilerinin değiştirmesi gerektiği bilgisi verildi. 

Mantık olarak bence de öyle olması gerekiyor satarken çok güzel konuşuyorlar sattıktan sonra süründürüyorlar. D-Smart müşteri hizmetlerini tekrar aradım. İlk başta fiber modemi kendilerinin değiştirdiğini söyledi. Bayiye gidip yaşanılanları anlatınca beni hatta bekletip başka birinden bilgi aldıktan sonra T**T*** 'un değiştirmesi gerektiğini söylediler. ADSL modemleri kendileri değiştiriyorlarmış fiber modemleri T**T*** değiştiriyormuş. 

Uzun uğraşlar sonucu evimin altyapısını kontrol ettirmek için T**T***'dan ekipler geleceğini söyledi. Ekipler sözde gelmiş, hatta problem varmış düzeltmişler. 1 hafta düzgün kullandık interneti. 2 gündür yine aynı sorun devam ediyor.

D-Smart'ı arıyorum müşteri hizmetleri telefonu açıp konuştuktan sonra, sizi başka bir arkadaşa yönlendireceğim dedikten sonra hat düşüyorlar. Ben ürünü D Smart'tan anlaşarak aldım. Benim internetimde modemimde sorunum varsa, D-Smart ekibi ilgilenecek böyle hizmet olmamalı bıktırdınız artık. Hizmet sıfır. Destek zaten yok. Biriniz başka bir şey diyor, diğeriniz tam aksini iddia ediyor. Kendiniz daha ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, müşteriyi mağdur ediyorsunuz. Benim sorunumu çözün.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler