24 Mayıs
Yorum Yap
#10479637

D-Smart Net İnternet Sağlamayarak Sözleşmenin Gereğini Yerine Getirmiyor

D-Smart hem internet sağlamayarak sözleşmenin gereğini yerine getirmiyor, hem de yerine getirmediği için caymak istediğimde cayma bedeli ödemem gerektiğini söylüyor.

Kevser 1.276 Okunma

Cevaplar

  • Kevser24 Mayıs

    Taahhüdün gereğini, yani internet sağlama kısmını, yerine getirmeyen sizsiniz. Mağdur olan benim. Keyfi bir cayma durumu söz konusu değil. Neden ben cayma bedeli ödeyeyim sizin işinizi yapmamanızdan dolayı?

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Mayıs

    Değerli Abonemiz, Taahhüt süresinden önce iptal işlemi talep etmeniz halinde , Bilgi teknolojileri kurumunun kararı üzerine, kalan aylık ödeme tutarlarının sunulan indirim bedellerinden düşük olması halinde kalan aylara ait hizmet bedeli, yüksek olması halinde ise abonelik süresince sunulan indirim ve avantajlar faturalandırılmaktadır. Abone avantajı göz önünde bulundurularak hangi tutar daha düşük ise bu ücrete dair faturalandırma yapılmaktadır. Abonelik sonlandırma bedeli iptal işlemlerinin gerçekleştiği güne göre değişiklik gösterdiğinden (kullanılan hizmet süresi değiştiğinden ) farklı bir tarihte iptal işlemleriniz tamamlanırsa bu rakam değişiklik gösterecektir. Saygılarımızla.

  • Kevser24 Mayıs

    D Smart sözleşmede vaat ettiği internet sağlama sorumluluğunu yerine getirmiyor, ama ben faturayı ödüyorum. Gereğini yerine getirmediği için sözleşmenin sonlandırılmasını istediğimde cayma bedeli ödemem gerektiğini söylüyor. Hem kullanamadığım internetin faturasını ödeyip hem de mağdur oluyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler