03 Eylül 2013 #1991301

D-Smart Net İnternet Kurulumunu İptal Ettiler Ama Taahhüt Devam Ediyor!

Ayla önce Sınırsız İnternet + D-Smart +24 Ay Taahhüt paketi kampanyasından yaralanmak istedim ve onayladım. Taahhüt devreye alındı. O günden bu güne sabit hat telefon numarası sorunu, modem teslimat problemi gibi problemler için sıkıntılı süreçler yaşadıktan sonra nihayet kargoyla sözleşme geldi ve imzalayarak tekrar gönderdim.


Bu kadar uğraşının üzerine bir kaç gün önce D-Smart Net'in aynı kampanyası için teklifte bulunan bir telefon aldım. Başvuru yaptığımı ve beklediğimi söylemem üzerine yapılan kontrolde önceki başvurum iptal edildiğini öğrendim. Modem benim evde, imzalı sözleşmenin yerini kimse bilmiyor.
Yetkililerden, iptal edilen bu sözleşmenin taahhüdünün de kaldırılmasını rica ediyorum.

Mehmet 75 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Aradığınızda toplantıdaydım, lütfen mesai saatleri dışında daha önce aradığınız telefon numaramdan ulaşın. Ayrıca, sisteminizdeki "AKİF ORAKCI" kaydında bütün iletişim bilgilerim mevcut. Acil bekliyorum, teşekkürler.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 03.09.2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön