sta-1-hoverYetersiz Çözüm

D-Smart Net İnternet Kurulumu Yapmıyor!

Ozan Ozan11 ay önce

Fiber optik bağlantı olan evime bağlantı yapmıyorlar, apartman girişine bağlantı yapıyoruz deniliyor. Çünkü talep ADSL olarak yapılmış görünüyor, abonelik başvurunda adresimde fiber var mı kontrol edildi, fiber bağlantı olan eve neden ADSL başvurusu yapayım, kendileri yanlış açmışlar, değiştirelim diyoruz üst pakete geçmeniz lazım 3 aydan önce değişiklik yapamıyoruz diyorlar.

D-Smart TV'de paketin içinde önce onun kurulumunu yapıyorlar çünkü iptal ederseniz kurulum ücreti 120 TL istiyorlar, sadece TV kalsın internet iptal edelim derseniz aylık aboneliği 22 TL tek başına bir işe zaten yaramaz, şimdi ne interneti iptal edebiliyorum ne TV'yi, üste para verip elektrikçi çağırıp bağlantı yaptıracağız,

  • - Görüntüleme

Cevaplar

D-Smart Net Logo D-Smart Net 10 ay önce

Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02.03.2019 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

profile-icon Ozan 11 ay önce

Merhaba, ben aboneliğimin Fiber İnternet olarak ilk başvuruda bulunduğum gibi düzeltilmesini ve modem kurulumunun yapılmasını rica ediyorum.

D-Smart Net Logo D-Smart Net 11 ay önce

Değerli Müşterimiz Sayın OZAN T., 11655475 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler