10 Eylül
Yorum Yap
#10886704

D-Smart Net İnternet Kurulum Süresi!

Tarafınızdan Mega paket + internet başvurusu yaptım bunun ile ilgili internet kullanımı acileyetim olduğu için tarafınıza belirttim sizde en kısa süre içerisinde yapılacağını beyan ettiniz. Şimdi 06.09.2018 tarihinde D-Smart TV aboneliğimi aktif ederken internet hizmetini neden aktif etmiyorsunuz yapamayacağınız bir şeyi müşteriye neden yalan yanlış beyanlarla kandırıyorsunuz aklıma gelmemişti. Yazıklar olsun sizin gibi firmaya arıyorum acileyetini yazıyorum yazıyorum en kısa sürede dönüş yapacaklar nereye yazıyorsun kardeşim nerede kim dönüş yapıyor kimi kandırıyorsunuz.

Hüseyin 268 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Eylül

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 21.09.2018 tarihinde geri dönüş sağlanarak teknik işlem adımları uygulanıp sorununuz giderilmiştir. Saygılarımızla.

  • Hüseyin11 Eylül

    Kaç ay sonra dönüş yapacaksınız rezil firma sizi Tüketici Hakem Heyetine şikayet edeceğim

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz Sayın HÜSEYİN T., 10886704 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler