19 Ekim 2016 #6723715

D-smart Net İnternet Kurulum Sorunları!

Bu hafta D-Smart'a geçtik. Gelip TV yayını bağladılar. İnternet içim başka bir gün birinin geleceğini söylediler. Daha sonda arayıp internet için geleceklerini bildirdiler. Biz beklerken internet ile ilgili kullanıcı adı şifre SMS'i aldık. D-Smart'ı aradık yarım saat bekledikten sonra karşımıza gayet lakayıt konuşan biri ile muhatap olduk.


İnterneti evin girişinden açmışlar yukarısı için bizim elektrikçi'den destek almamız gerekiyormuş. Ücretsiz kurulum olarak satılan bu hizmetin sonrasında yarım bırakıp, kalan işlemleri elektrikçi ile halletmemizi söyleyen bir kurulum! Bu hiçbir anlayışa sığmaz!

İlknur 226 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön