14 Ekim 2016 #6685249

D-Smart Net İnternet Kullanamıyorum

Yaklaşık 3-4 hafta önce internet bağlatmama rağmen hala internetini kullanamıyorum. Neredeyse fatura gelecek ve biz hala modemle uğraşıyoruz. Defalarca müşteri hizmetlerini aramaya rağmen reset atmaktan, modemi kapatıp açmaktan öteye geçemedik. Sonunda modemi değiştirelim dediler. Ama siz gidip bir D-Smart bayisinden değiştirecek siniz dediler. Olur dedik, değiştirdik. Şimdi de ip alamıyorsunuz diyorlar. Neden dediğimde efendim ben kaydınızı açtım, arkadaşlar size ulaşıp yardımcı olacaklar cevabı geliyor.


Arkadaşım sen niye yardımcı olmuyorsun, sen teknik destek personeli değil misin? Zaten arkadaşlar sadece kayıt oluşturuyor ama sonuç yok. Sanki ben bu hizmeti rica minnet kullanıyorum. Bir hizmet veriyorsunuz karşılığını da alıyorsunuz. Ama siz hizmeti vermekten çok kullanıcılarınızı mağduru ediyorsunuz. Çok pişmanım, çünkü D-Smart kullanıcısı olarak son 3 -4 haftadır sinir olmadığım gün yok.

Musa 144 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön