20 Ocak 2014

D-Smart Net İnternet Kesiliyor

İnternet'im 1 aydır sürekli yarım saatte bir kesiliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum sorun bina içerisindeki kablo veya ankastrede diyorlar. Yaşadığım bina yeni yapılmış 1 yıllık bir bina, 6 ay öncede aynı şikayetten dolayı kablolarımı değiştirmemi önerdiler.


Değiştirttim sorun devam edince, ekiplerimiz sorunu dışarıda çözdüler bina içerisinde sorun yokmuş dediler. Şuanda elektrikçimi getirttim ve binamda sorun olmadığını söylemesine rağmen müşteri hizmetleri bana bir çözüm bulmuyor. Hattımı kapattırmayı düşünüyorum..

Erdinç 33 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç11 Şubat 2014

    Şikayet sonrasında D-Smart yetkili tarafından aranılmış bulunmaktayım. Tarafıma Telekoma başvurmam halinde bina ankastre kutumun Telekom tarafından kontrol edileceği ve sadece Türk Telekomun bu yetkiye sahip olduğu belirtilmiştir. Türk Telekoma bugun başvurduğumda böyle bir şeyin söz konusu olmadığı ve bana yanlış bilgi verildiği beyan edilmiştir. D-Smart müşteri hizmetlerinde çalışan görevliler olabilecek en yetersiz kişiler olduğu konusunda fikrim kesinleşmiş olup, diğer servis sağlayıcıları ile görüşmeye başlamayı düşünmekteyim, çünkü her görüştüğüm D-Smart yetkilisi beni farklı yönlendirmektedir ve konu hakkında bilgileri benden fazla durumda değildir. Artık bu kuruma güvenim kalmamıştır.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön