11 Ağustos 2017

D-Smart Net İnternet Hizmetini Sağlamıyor, Parasını Alıyorlar!

D-Smart TV kullanıcısı olan babam H**Ç**, firmanın teklifi üzerine haziran ayında firmanın fiber internet hizmetini satın aldı. Haziran ayında kurulum yapıldıktan sonra hiç internet kullanamamaya başladı.
D- Smart'ı defalarca kere arayıp, onlarca firma temsilcisi ile görüşmemize rağmen sorunumuza çözüm getiremediler. Söylene sözler hep aynı "şikayetinizi aldık, çözüm bulup size en kısa sürede dönüş yapacağız". Üstüne üstlük kullanmadığım/kullanamadığımız internet için fatura ödemek durumunda da kalıyoruz. Firma sana malı satıncaya kadar çok iyi, ama iş şikayete çözüm bulma aşamasına geldiğinde kocaman bir sıfır. Ya internet bağlasınlar ya da parasını tahsil etmesinler.

İlker 405 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11.08.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın İLKER Ç., 9127668 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön