D-Smart Net İnternet Hizmeti Veremedi!

Oguzhan Oguzhan8 ay önce

T**** ile biten taahhüdüm sonrası tv+internet kampanyalarınızdan yararlanmak adına sizi tercih ettim. Sonra ne mi oldu internet hizmeti alamadım sizden. Sanırım 50 kere aradım sizi. 2 aylık bir süre içerisinde bana bizlik bir sıkıntı yok dediniz, apartmanın iç tesisatında sıkıntı var dediniz bana elektrikçi getirip ölçüm yaptırdınız, modem bozuk dediniz sıfır modem aldırdınız, evinize personel göndereceğiz apartmanın girişinden dairenize kadar tüm tesisatınıza bakıp tüm sorunları giderecek dediniz ne gelen var ne giden.

Tam iki ay geçti şimdi ne mi oldu siz hala sorunumu gideremediniz ve aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dediğimde de bana 900 TL borç çıkardınız. Neyse şöyle demek istiyorum sorun tamamıyla sizsiniz koca bir hüsransınız. Bunun sonunda açacağım hukuki süreçte sizlere başarılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oguzhan 2 ay önce

 Yukarıda belirttiğim şeylerin devamında firmayla yaklaşık 4 ay daha yaşadığım internet sıkıntısını gidermeleri için görüşmelerim oldu ancak her gün çağrı merkezlerini aramam dışında ve kendimi yıpratmam dışında elime bir şey geçmedi. Bunun devamında firmayı Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim ve lehime sonuçlandı. Kararda firmanın hiçbir bedel ödemeden aboneliğimi sonlandırılması ve tarafıma ödemiş olduğum fatura bedellerinin iade edilmesi yazıyordu. Sonrasında ne oldu? Firmayla irtibata geçtim dedim karar var kapatın aboneliği. Dediler kararı bize fakslayın bir görelim. Buna istinaden kararı D-Smart'a faksladım ve aradan geçen 10 günden sonra bana dönüş yaptılar. Aboneliğinizi kapatıyoruz dediler. Kararda geçen parayı ne zaman sizden alabilirim dedim şu anda aboneliğiniz kapatılma sürecinde ve bu süreç 10 gün sürer. Bu 10 günlük süre içerisinde arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir dediler. Bekledim ama ne arayan ne soran var. 10 gün sonra tekrar aradım dedim aramadınız ben sizi aradım. Her ayın 5inde bizim faturalarımız kesilir size de o güne kadar muhakkak dönülür dediler. Bekledim gene ne arayan ne soran var. Ayın 7sinde tekrar aradım dedim gene aramadınız. Tamam başvurunuzu alıyoruz size dönüş yapılacaktır. Dün ayın 17 sinde tekrar aradılar. Aradan 10 gün sonra tabi. Efendim size ulaşan kararın ıslak imzalısının bize de gelmesi gerekiyor. Size ödeme yapamayız. Anlayacağınız aboneliğimi faksla gönderdiğim karara istinaden kapatanlar, paramı faksla gönderdiğim karara istinaden veremiyorlarmış. Bunlardan hala kurtulabilmiş değilim. Şimdi tüketici hakem heyetini arayıp böyle böyle dediler diyeceğim. Arkadaşlar D-Smart pişmanlıktır. ama yılmadım size 1 kuruşumu dahi yedirmeyeceğim. Ek kısmına tüketici hakem heyetinin kararını bırakıyorum. 

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler