D-Smart Net İnternet Hızının Yavaş Olmasından Bıktım, Çözüm Yok

Tuğba Tuğba2 hafta önce

Ben D-Smart'ı aramaktan o kadar sıkıldım ki dava açacağım. Kaç senedir üyeliğim var en son fiber altyapı sayesinde hızınızı 24 Mbps 'e çıkartalım dediler kabul ettik belli ücret karşılığında taki ne zaman kabul ettik internet sorunu yaşamaya başladık, hız testi yapıyorum aramadan internet hızı 3 4mgbs de müşteri hizmetleri ile konuşurken ne hikmetse bu hız 22 23 Mbps e çıkıyor. Kendi kafalarına göre hızı çoğu zaman düşürüyorlar ve yeni fatura döneminde de yükseltmiyorlar aramadan. Kapatıyoruz halledildi diye telefonu ertesi gün ya da 4 5 saat sonra yine hız düşüyor ne film izleyebiliyorum ne de sosyal medyadan video kasıp duruyor. Ev halkı ve ben kendi telefonunuzun interneti kullanıyoruz. 

Kendi internetimi kullanacaksam neden eve internet bağlatayım ki? İptal ettirsen bir dünya para çıkartıyorlar. Ben cidden aramaktan sıkıldım sorunum çözülmüyor boş yere para ödüyorum. Bu arada bugün görüştüğüm müşteri hizmetlerinin dediği lafta teknik servis yönlendireceğim ama sorun sizdeyse 50TL servis ücreti arıza ücreti alınır dedi. İnternetim yok kardeşim, hız sorunumuz var nasıl sorun ve arıza bizden dolayı olacak bilmiyorum. Bu konudan muzdarip olanlar bende dahil bence Tüketici Hakları'na başvurmamız gerekiyor diye düşünüyorum. 

Bu başlangıcı ben yapacağım. Taahhüt var diye nasıl olsa vazgeçilmez diye paramız boşa gidiyor. Hizmet görmediğimiz şeye neden para ödüyoruz. Sorunu da çözemiyorlar. Ben başka internete geçip D-Smart'ıda şikayet edeceğim. Müşteri hizmetlerine bağlanmak ise büyük sorun 10 15 dakika sonra bağlanıyor. Kalite, hizmet sıfır diyebilirim.

Gelişme :

2 hafta önce

Teknik servis geleceğini söyledi evdeyim dedim buyurun gelin dedim. Bugün arıyorum ben iptal ettirmişim bu yüzden gelmemişler. Böyle saçmalık görmedim. Bedavadan para ödüyoruz. Şikayet edeceğim Tüketici Hakları'na. Bu hız testlerini tek tek saklıyorum. 24 lerde olması gereken hızım 0.4 0.3 0.5 lerde seyrediyor. Fatura ödeneceği zaman bir gün içerisinde on defa arıyorlar ama çözüme gelince sıfır

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler