23 Ocak 2014 #2251953

D-Smart Net İnternet Hızımız Her Daim Düşük!

D-Smart Net kullanıcısıyım. 8 MBts hızda kullanmamıza rağmen hızımız her zaman düşük 2-3 civarında. Müşteri hizmetlerini arıyoruz önce abartısız 1 saat bekliyoruz. Sonra kapatıyoruz ve defalarca aramaya devam ediyoruz.


En sonunda birisine bağlandığımız da ise aldığımız cevap hızınız normal. Hiç bir zaman tam hızında kullanamıyoruz ve müşteri hizmetleri yada herhangi bir yetkili hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Ne zaman ki müşteri hizmetlerine bağlanmaya başarabilirsek hızımız testte 8'e yakın çıkıyor. Bağlandığımız da hızımızı artırıyorlar o yüzden 8 mbt çıkıyor. Sonra kaba bir tavırla bilgisayarınızı servise gösterin diyorlar. Fakat aynı bilgisayar hem 2-3 mbts hem 8mbts gösterebiliyor!

Tuncay 92 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay27 Ocak 2014

    22102217 numaralı aboneyiz ama ne bir geri dönüş ne bir çözüm. Biz arayınca suçu bilgisayara atıyorlar ama ne hikmetse aynı bilgisayar onlarlı aradığımızda düzgün çalışıyo. Bence görüşme sırasında hızı artırıp daha sonra azaltıyorlar. Taahhütümün bitmesini bekliyorum. Sorunum çözülmezse bir daha ne kullanırım ne çevreme tavsiye derim!

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön