13 Şubat 2014 #2293488

D-Smart Net İnternet Hızım Yavaş

7'sinde telefonla başvurduğum hizmet ayın 9'unda aktif hale geldi. Aynı gün kesintiyle beraber 4 mbit hıza, 10'unda da kesintiyle 1 mbit hıza düştü. Müşteri hizmetlerini aradığım arıza kaydı bıraktım ancak 3 gün boyunca bekletildim. Cayma hakkımı kullanmak istediğimde; arıza kaydımın açık olması, yalın internet aldığım, sistemde hata bulunması sebeplerinden kapatamadıklarını söyleyip erteliyorlar.


Artık olay resmen güvenlik bilgilerini al kapatmak istiyorsa bir şey söyle yarın ara de talimatlarını aldıklarını hissettiriyor. Yarın aradığımda aynı şeyle karşılaşırsam tüketici hakları heyetine başvurup yasal olarak üstüme düşeni yapacağım.

Hasan 58 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/02/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Hasan14 Şubat 2014

  Bugün sözleşmeye imza attığım tarihten itibaren 7. gün ve benimle iletişime geçilmedi. Ptt'den iptal talebimi postalatıp talep kağıdımın fotokopisini ve sözleşmemi kenara iptal durumunda herhangi bir ödeme talebine karşı tüketici hakları mahkemesine başvurmak için koydum bu duruma düşen olursa diye bilgilendireyim dedim. (İadeli taahhütlü yollanacak posta)

 • Hasan14 Şubat 2014

  İlgisiz soğuk müşteri temsilcileri, 11 dakika boyunca bağlanmak için beklemek yeterliydi zaten

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön