D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

D-Smart Net İnternet Hız Problemi

394görüntüleme
Furkan
Furkan 28 Kasım 2020 21:23

Hoşgeldin (HD) + ADSL 16Mb'e kadar - limitsiz internetim olmasına rağmen aldığım internet 1Mb zor oluyor ya 0.9 ya 0.8 MB verdiğim para 95 TL. 5 gündür uğraşıyorum halletmiyorlar. Yapmadığım işlem kalmadı. Müşteri hizmetlerinde i bilen adam akıllı görevli yok sistem resetlemekten başka bir şey bildiklerini düşünmüyorum. Başlarından savmak için türlü bahanelerle sizi oyalıyorlar. Bir kere doğru düzgün işlerini görmedim kurulumu her şeyi kendim yaptım bir de hizmetten memnun musunuz diye soruyorlar bu nasıl iştir. Acilen düzeltilmesini istiyorum. Yoksa gerekli olan neyse emin olun yapılacaktır.

Gelişme
Gelişme

29 Kasım 2020 19:50

En az 20 kere aradım ama şu internet hız problemini çözmediler. Hoşgeldin (HD) + ADSL 16Mb'e kadar - limitsiz internetim olmasına rağmen aldığım internet 1Mb zor oluyor ya 0.9 ya 0.8 MB verdiğim para 95 TL. Sizinle ne ilgilenirler ne de sorun hallederler. Sadece hallediyormuş gibi yaparlar. Size dava açacağım sözleşmede vadedilen hiçbir şey yapılmadı.

28 Kasım 2020 21:24

Hoşgeldin (HD) + ADSL 16Mb'e kadar - limitsiz internetim olmasına rağmen aldığım internet 1Mb zor oluyor ya 0.9 ya 0.8 MB verdiğim para 95 TL. 5 gündür uğraşıyorum halletmiyorlar. Yapmadığım işlem kalmadı. Müşteri hizmetlerinde işi bilen adam akıllı görevli yok sistem resetlemekten başka bir şey bildiklerini düşünmüyorum. Başlarından savmak için türlü bahanelerle sizi oyalıyorlar. Bir kere doğru düzgün işlerini görmedim kurulumu her şeyi kendim yaptım bir de hizmetten memnun musunuz diye soruyorlar bu nasıl iştir. Acilen düzeltilmesini istiyorum. İnsanları yanıltmaya oyalamaya hakkınız yok. 16 MB ise 1Mb değil 16 MB göndereceksiniz. Kayıp 1 olur 2 olur 3 olur 15 MB kayıp olmaz!

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler