19 Mart 2013

D-Smart Net İnternet Hattımın İptali!

D-smart yetkilileri ile iki gündür yaptığım görüşmeler sonucu benden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı internet hattımdaki arızanın giderilememesi ve hattımı kullanamamamdan dolayı iptalini taleb ettim. Benden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı bana 1 yıllık cezai işlem uygulanacağı ve bunu kabul etmediğim takdirde hattımın iptal edilmeyeceği söylendi. Tarafıma herhangi bir cezai işlem uygulanmamasını aksi taktirde tüm yasal hakkalarımı kullanacağımı belirtir yetkililer tarafından hattımın iptal edilerek tarafıma iptal bilgisi verilmesini acilen talep etmekteyim. Bu mağduriyetimin acilen giderileceğini umut ederim.

Bülent 49 Okunma

Cevaplar

  • Bülent25 Mart 2013

    Sayın yetkili defarca yazdıgım şikeyetlerime ragmen internet hattımın iptali ve ceza bedelinin tarafımca ödenmemesi konusunda olumlu bir dönüş yapılmadı üstelik yine kullanamadıgım bir hizmet ile ilgili tarafıma iki aylık fatura gönderilmiş. Dünyanın hangi yerinde kullanılamayan bir hizmet için bedel ödenmekte. Kullanamadıgım bir hizmet için bedel ödemeyecegimi bildiririm. Artık size ve yetkililerinize acıklama yapmaktan bıktım.

  • Bülent20 Mart 2013

    Sayın yetkili yine aynı cevap. Benim tarafıma aktarılan bilgileri kesinlikle kabul etmiyorum tüm acıklamamlarımı yetkililerinize defalarca yaptım kendi cebimden ücret ödeyerek bana aldırdıgınız alımlar ve işcilik bedellerini siz bana öderseniz şayet bende ceza bedelini öderim aksi takdirde hic bir bedel ödemeyecegim. Bu gün tarafıma olumlu bir cevap gelmez ise avukatıma baş vuracagımı bildiririm.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön