03 Aralık 2019
#13109626

D-Smart Net İnternet Hala Bağlanmadı

D-Smart'tan televizyon+ internet kampanyasından aldım/ televizyonu bağladılar ama interneti 1 hafta sonra bağlamaya geldiler sorun tespit ettiler sonra bir hafta sonra sorun giderildi dediler ama benim evimde interneti kullanamadım ve kullanamadığım internet için 126 lira fatura ödedim. Sonra adres değiştirdim. Yeni adresime de bugün 14 gün geçmesine rağmen hala internet bağlanmadı.


Hayır gelin kutuya bağlayın geri kalan hattı ben kendim çekeceğim eve ve ben bu durumdan gerçekten mobil hat internetine eşimle beraber 2 ay boyunca 250 şer lira fatura ödedik. Ben gerçekten çok mağdur oldum.

Cengizhan Cengizhan 2.348 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cengizhan24 Aralık 2019

    2 ay önce D Smart'tan televizyon + internet aldım televizyonu hemen bağladılar ama interneti 1 hafta sonra bağladılar fakat alt yapi sorunu var diye 15 gün daha bekledik sonra evimi taşıdım ve taşıma işlemi verdim fakat taşıma işlemi içinde hemen hemen 1 ay bekledim. Sonunda defalarca aramama rağmen bir çözüm sunmadılar. En sonunda yasal sürecim dolduğu için iptal etmek istedim müşteri temsilcisi 2 gün daha beklememi rica etti bekledim ve Telekom ekipleri gelip interneti bağladılar. Sonunda dedim. Eve televizyoncu çağırıp yeni hat çektirdim. Ama yine sinyal gelmiyor yine hüsran. Televizyoncunun dediği - D-Smart Telekom altyapısını kullanıyor o yüzden D-Smart kullanıcılarını 2. Plana atıyorlar diye. - ve bu arada 2 tane fatura ödedim ama internetin 1 MB tini bile kullanmadım. Şimdi de interneti bağladılar diye iptal edersem cayma cezası oducem. Gerçekten bu bir yanıltıcılık. İnsanları kandiyorsunuz bir cocum sunmuyorsunuz sonrada iptal ettirme zorunda bırakıp yine para alıyorsunuz. Hiçbir hizmet sunmadan aksine mağdur edip para alıyorsunuz. Ama ben bu isin peşini bırakmayacağım. Bugün Tüketici Hakem Heyeti'ne dilekçemle şikayetimi bildirdim. Yarında savcılıktan tazminat davası açacağım Çünkü ben sizin yüzünüzden her ay mobil hatlara eşimle beraber 500 TL fatura ödemek zounda kalıyorum. Çünkü bizim isimiz internet üzerinden. Ve bunların hepsinin belgesini hazırladım o mobil faturalara ödediğim paralar ve size ödediğim bütün fatura paralarını geri alacağım sizden.

Ziyaretçi Yorumları