3 g
Yorum Yap
#11856404

D-Smart Net İnternet Faciası!

15 gündür internet hizmeti veremiyorlar. Ayrılmak istediğinizde de cayma bedeli istiyorlar. Teknik servisleri hiçbir yerde çalışmıyor, sürekli aynı cevapları veriyorlar. En az 5 defa arıza kaydı oluşturdum şehrin göbeğinde internet hizmeti alamıyoruz. Dedikleri her şeyi yaptım en son bekleyin dediler, ne zamana kadar abonelik bitene kadar. Hem internet hizmeti vermeyeceksin hem fatura çıkaracaksın.

Şahin Şahin 339 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi3 g

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 17.04.2019 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız alınmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz Sayın ŞAHİN ÇINAR , 11856404 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları