10 Aralık 2014

D-Smart Net İnternet Bağlantısını Yapmıyor

D-Smart İnternet ve TV hizmeti satın aldım. 28 Kasım'da TV, 29 Kasım'da da İnternet için gelip ayarlamalar yapıldı. İnternet'i bağlayan ekip size mesaj gelecek sonra kullanabilirsiniz dedi. Ben de 2-3 gün bekledim. Mesaj yok. Aradım kullanıcı adımı ve şifremi alıp modem kurulumunu yaptım. Ama bağlanamadım.


4 Aralık'ta tekrar arayıp sorunu bildirdim. Çok ihtiyacım olan bir dönemde Bağlantı sorunum ayın 9' u oldu ve hala çözülemedi. Sözde her aradığımda çözülmeyecek bir problem değil gerekli yönlendirmeler yapıldı, kayıtlar açıldı deniyor. Arada mesajlar geliyor arıza için. Ancak en ufak bir değişiklik yok. Gelen servis de yok. Bu duruma bir an önce son verilmeli.

Şafak 207 Okunma

Cevaplar

  • Şafak15 Aralık 2014

    Hala fiyasko devam etmekte. Nedense 3 defadır randevu alınıyor ama gelen giden yok. İlginç olan ise ben evde Olduğum halde bana ulaşamıyorlar ama ulaşamadıklarını haber vermek için arıyorlar ve ulaşıyorlar. Saçmalık devam etmekte. D-Smart kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. 21.yy da 15 günde interneti bağlayanayan bir kurumdan hayır gelmez.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Aralık 2014

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön