28 Ekim 2015

D-Smart Net İnternet Bağlantısında Sürekli Kopma Oluyor!

11.07.2014 tarihinden bu yana D-Smart TV ve internet abonesiyim. Abonelik üye numaram 28262736'dır. D-Smart Net aboneliğini telefondan aldım ve ben 1 yıl taahhütte bulundum fakat vermiş olduğum taahhüdün 2 yıl olduğu tarafıma bildirildi. Benim şikayetim D-Smart firmasının vermiş olduğu taahhüdü yerine getirmemesi, 16 aydır internet, ADSL hizmetini alamamaktayım. Firmaya yaklaşık olarak 25 arıza kaydı açmama rağmen sorunu çözemedikleri gibi kullanmadığım hizmetin de ücretini iade etmiyorlar. Sözleşmemin iptalini talep ettiğimde de bana cezai bedel talep ediyorlar. Mağdur olduğumu kendilerine de ilettim fakat bir sonuç alamadım. Ben D-Smart'tan şikayetçiyim ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Murat 26 Okunma

Cevaplar

 • Murat31 Ekim 2015

  Sorunu D-Smart değil kendim çözdüm. Daha önce de sorunu cozmek için girisimlerim oldu fakat bulduğum iki usta sorunu çözemedi. En son gelen usta bu konuda yeterli bilgiye sahip olduğu için kısa surede sorunu halletti. D smart sorun çözümünü kendine maal etmesin. Benim ustalara verdiğim toplam 250 lira ne olacak ve 15 ay boyunca hizmet almadigim halde ödediğim faturalar?

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Murat27 Ekim 2015

  Bugün Türk Telekom'dan gelmişler, 15 ay sonunda ilk defa, sorunu kendilerini çözmek yerine kapıcıma santralcı çağırtıp sorunu gidermişler, sorun Türk Telokomun ankastreye yanlış bağlantı yapmasıymış. Şu an internet sorunsuz şekilde çalışıyor, tabi ki benim santralciye verdiğim ücret sayesinde. D-Smart'ı kınıyorum.

 • Murat26 Ekim 2015

  Sikayetvar yönetimi olarak bu verilen cevap sizce yeterlimidir. D-Smart zaten bana 15 aydır ayni şeyi söylüyor. İlgili ekip sorunla ilgilenmektedir. demek ki böyle bir ilgili ekipleri yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön