24 Ağustos 2015

D-Smart Net İnternet Bağlantısı Yok!

Daha önce de sorun yaşadım yaklaşık 1 ay boyunca ınternet hizmeti alamadım kaç kez aradım sayı veremiyorum ama gına getirdiniz sorun neden çözülemiyor soru sunun cevabını kendim aramaya çalıştım Telekom ekibinin gayri ciddi çalışmasında size şikayet ettim ama sonuç gene yok müşteri mağdur olmuş pek umurunuz da da değil daha önceki sorun bin bir türlü uğraşım ile çözülmüştü ama şu an gene sorun yaşıyorum internetim yaklaşık 1 haftadır yok müşteri hizmetleriniz beklemem gerektiğini söylüyor.


Ne kadar sürecek kim bilir kendi çabalarımla ulaştığım bir Telekom görevlisi D-Smart' tan para alamadıklarını ve bu yüzden D-Smart müşterileriyle ilgilenmediklerini bana ima etti.

Bariş 84 Okunma

Cevaplar

  • Bariş08 Eylül 2015

    Sıkıntının başıda sonu da Telekom'un saha ekibi bunu size çok anlatmaya çalıştım ne kadar anladınız bilmiyorum ama bir daha aynı sorunları yaşarsam aboneliği iptal edeceğim sorunu siz kendiniz halletiğinizi söyleyebilirsiniz ama işin gerçeği o değil telekom ekibine ben şahsen para verip sıkıntıyı giderdim tabi bundan siz bi habersiniz o yüzden teşekkür abest olur bu durumda...

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Abonemiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 28/08/2015 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön