28 Ekim 2015

D-Smart Net İnternet Bağlantısı Problemi!

Firma adına 2 yıldır kullanmış olduğumuz ve adres değişikliği nedeniyle taşınmasını istediğimiz internet bağlantımız, kendi ısrarlı pazarlamaları sonucu bağlamış oldukları TV nedeniyle hala bağlanamamıştır. Son açıklamaları, (Müşteri temsilcileri ile en az 5 kez görüştük ve bize her seferinde farklı bir sebepten dolayı net bağlanamıyor açıklaması yaptılar. Adres, tel taşınması,) TV yeni bağlanmış diğerini bağlayamıyoruz olmuştur.

Numarasına dek aldığımız şikayetlerimiz sistemleri üzerinde bir türlü görünmemektedir. Bir haftadır net erişimimiz yoktur ve bu durumdan şirket olarak mağdur olduğumuz gibi en kısa sürede bağlantı yapılmazsa kanuni yola başvuracağız ve zararımızı talep edeceğiz.

Pınar 45 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön