01 Şubat 2014 #2270603

D-Smart Net İnternet Bağlantım Yapılmadı

20.1.2014 tarihinde D-Smart + internet paketi aldım. Televizyon yayını ertesi gün gelmesine karşın 10 iş günü geçmesine rağmen Türk Telekom'dan bana veya D-Smart'tan bana olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılmadı. Bu süre zarfında D-Smart müşteri hizmetleriyle yaklaşık 6-7 kez görüşmeme rağmen hepsinde de aktivasyon isteğini acil koduyla ilettiklerini söylediler. Muhatap olarak Türk Telekom'dan telefon istediğim halde muhatabın kendileri olduğunu söylediler. Fakat kendileri yukarıda belirttiğim gibi 13 gündür bir çözüm üretilmedi.

Mustafa 84 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi04 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 12/02/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mustafa06 Şubat 2014

  2)müşteri hizmetlerindeki bazı arkadaşlar dalga geçilecek insan olarak görüp yetkili!! bir kişiyle görüşmem için bana ttnet in çok gizli numarasını verip başından savıyor. 3)d-smartnet müşteri hizmetleriyle her görüşmemde (yaklaşık 15 kez) acil koduyla (demek ki acil olmasa 1 yılda bağlanacak) ttnet e isteğin iletildiğini söylüyorlar. (bu da baştan savmanın başka bir yolu)

 • Mustafa06 Şubat 2014

  yukarıda başvuru tarihini verdiğim başvurunun internet aktivasyonu hala yapılmadı. 17:23 yaptığım görüşmede müşteri hizmetlerinden havva hanım önce başvurunun yeni geldiğini söyledi ardından aktivasyon onayı beklendiğini söyledi. ben kendisinden muhatap istediğimde ise bana 0212 4440375 i verdi (ttnet müşteri hizmetleri) ve orada yetkili kişilerle görüşebileceğimi söyledi. bir umut orayı aradığımda ise yardım edemeyeceklerini söylediler. amacım müşteri hizmetlerindeki arkadaşlara sıkıntı çıkartmak değil fakat; 1) dsmart olarak muhatap olarak kendinizi gösteriyorsunuz bilgi istediğimde ise ttnet ile alakalı olduğunu söyleyip bilgi veremiyoruz diyorsunuz.

 • D-Smart Net Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön