14 Haziran 2016

D-Smart Net İnternet Bağlantı Sorunu

İnternet benim için çok büyük öneme sahip. İşlerimi internetten yürütüyorum. 1 gün önce internetimin kesilmesiyle sorunum başladı. Müşteri hizmetlerini saat 4 civarı aradım, sinyal çalışması olduğunu (ki bence böyle bir çalışma yok, tamamen uydurma) ve yarım saat içinde düzeleceğini söylediler. 1 saat sonra düzelmedi diye tekrar aradım, bu kez bende sorun olduğunu ve bugün içinde aranacağımı söylediler. Akşam 9 oldu ve ben tekrar aradım, bu kez de uygun bir zamanda aranacaksınız bugün değil dediler. Hayatımda gördüğüm en amatör, en ilgisiz, en ciddiyetsiz müşteri hizmetleri.

Evren 85 Okunma

Cevaplar

 • Evren15 Haziran 2016

  Okuyucular yanilmasin, müşteri hizmetleri tarafından bana verilen bilginin tatminkar bir tarafi yok. Modemimin internet sinyali alamadigini, bu durumun ancak Türk Telekom tarafından cozulebilecegini, turk Telekom'un bana hangi tarihte dönüş yapacagini bilmediklerini söylediler. Ben hata yaptım, D-Smart tercih ettim. Bunu okuyan kullanicilar; siz ayni hatayi yapmayin. Reklamlara aldanmayin. Dsmartin internet hizmeti gerçekten çok kötü. çok yavaş olduğunu da belirtmeden gecmeyeyim.

 • D-Smart Net Temsilcisi15 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14/06/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Evren14 Haziran 2016

  Göya sinyal çalışması var diyorlardı. Simdi de modeminize sinyal gelmiyor diyorlar. Konuyu Turk telekom'a aktarmislar. Sorun cozulunce tarafıma bilgi verilecekmis. Bunun da ne kadar surecegi belli degilmis. Yani uzun lafin kisasi; basinizi taslara vurmak istemiyorsaniz, dsmarttan uzak durun. Turk Telekom'dan sasmayin.

 • D-Smart Net Temsilcisi14 Haziran 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön