01 Kasım 2016 #6828903

D-Smart Net İnternet Bağlanmama Sorunu!

D-Smart Net internet bağlantı talebinde bulunduk fakat bağlantı yapılmadı sürekli arıza kaydı bıraktık her seferinde 2-3 gün bugün yarın diyerek oyalandık en son sinyal verildi diye bilgi verildi fakat modemimizin DSL ışığı aktif değil arayıp konu hakkında bilgi verdik bina altyapısına sorun buldular, eve tesisatçı çağırıp tesisatı yenilettik yine çözüm olmadı. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdik yine 2-3 gün diye bir sonuç aldık, bu sorunlar 20 gündür devam etmekte evimize uydu bağlayıp fatura başlamalarına rağmen asıl meselemiz internete geldiğinde konu sürekli oyalayıp anlatıyorlar ve bu konu hiçbir şekilde çözüme ulaşmıyor ve ilk bağlantı başvurumuzda başka bir firma ile sorunumuz oldu bize hemen yardımcı olur musunuz diye belirttik. 3 gün içinde bağlanır diye bilgi verilmesine rağmen 20 gündür internetimiz yok. Böyle sorumsuzluk olamaz!

Serenay 99 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 03.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön