01 Kasım 2016 #6834258

D-Smart Net İnternet Bağlamama Israrı!

9 Ekim'de başvuruda bulunduğum hem D-Smart TV kanal ve D-Smart paketinden oluşan hizmetten bir iş günü dahi faydalanamadım. 12 Ekim'de TV bağlantısı gerçekleşti. İnternet için 4 kez randevu verilmesine rağmen 3 kez gelinmemiştir. 1 kez gelip güya bağlantı yaptılar fakat hiçbir şekilde hizmet başlamadı. Sürekli randevu veriliyor müşteri hizmetleri ile telefon görüşmeleri yapıyorum, ilk fatura dönemi geldi daha internetin ışığını bile yakamadılar. Şimdi TV'de çok reklam vermenizi anlıyorum. Tüm bunlar için teşekkür ederim.

Ece 90 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 07.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ece03 Kasım 2016

    Evet her gün telefon ile arıyorsunuz fakat netice olmadıktan sonra ben birkaç gün sonra gelecek olan dönem faturasında kullanmamış olduğum internetin bedelini ödeyeceğim bence detaylı bilgilendirmeyi kendi içinizde çalışanlar ve ekibinizle yapmanız gerekmekte. Süreçteki 24 gün daha çok ararsınız bende daha çok kullanmadığım hizmetin haksız faturalarını öderim. Hata ettim sizi tercih ederek!

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön