30 Mart 2016 #5199628

D-Smart Net İnternet Altyapı Sorunu!

Yaklaşık bir buçuk senedir TV ve internet abonesiyim. İstanbul'dan Mersin'e taşındım. İstanbul'daki adresimde, altyapı olduğu için fiber internet satışı yapıldı. Ancak yeni adresime nakil yapmak istediğimde altyapının olmadığı söyleniyor. 3 aydır boşu boşuna internet faturası ödüyorum, hem de internetim yok. Eğer taahhüdü fesih edersem fatura bedeli toplamından yüksek cezai şart ödermişim. Bu satışı yapan D-Smart'ın altyapı oluşturmak için Ulaştırma Bakanlığı Bilgi Teknoloji Kurumundan aldığı yetki belgesi yok mu ki hala internet sıkıntımı gidermiyorlar? İlla Türk Telekom'un keyfini mi bekleyeceğiz?

Resul 158 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30/03/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön