Toplam çözüm sayısı
..
D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

D-smart Net İnternet Aboneliği İptali ,muhatap Bulamıyorum

557görüntüleme
Mehmet
Mehmet 21 Ocak 12:10

D-Smart müşteri hizmetleri berbat. D-Smart ® kullanıcısı değilim derseniz yeni tarifeler için 2 saniye içinde telefon açılıyor. Ancak internetimi iptal edeceğim dediğinizde sizi ilgili birime yönlendiriyoruz deyip, 10 dakika sessizlikte bekliyorum. Asla telefonu açan yok. Bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir şirket? İsteğim internet aboneliğimin iptali için ilgili birimin benimle iletişime geçmesi.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

D-Smart Bandırma bayisi ercanlar elektronik modem iadesindeki fiyasko

31.01.2021 Tarihinde tamamlanan D-Smart hizmetime ait modem ve ekipmanları kontrol edilerek sağlam olarak 01.02.2021 tarihinde Bandırma (ercanlar elektronik ercanlar elektronik) tarafından teslim alınmıştır.

Ancak teslimat formuna ne tarih yazılmıştır ne kaşe vurulmuştur. Tarih yazılmamış tekrar çıktı alır mısınız diyorum bitti artık işlem şeklinde profesyonellik dışında bir cevap alıyorum. Büyük ısrarlar sonucunda ve D-Smart müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucunda (telefon görüşmesini kayıt altına aldığımı belirterek yaptığım görüşmede) teslimat tarihinin Elle yazılmasının sorun teşkil etmediğinin onayını aldıktan sonra modemi teslim alan personele (Tarih yazmamak onun hatası ama ceremesini ben çekeceğim) zorla Elle tarih yazdırdım. İşinizi iyi takip edin arkadaşlar D-Smart'ın hiçbir servisi, müşteriyi memnun edecek seviyede değil. Bir daha D-Smart mı asla

Mehmet
Mehmet4 hafta önce

Görüldüğü üzere D-Smart'ta muhatap bulamıyorum ancak e-devlet üzerinden talep oluşturuyorsunuz 1 saat içerisinde hizmetini sonlandırılıyor ve müşteri hizmetleri sizi arıyor neden kapatmak istiyorsunuz diye o andan itibaren kararınızı söyleyip işleme devam ediyorsunuz.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler