03 Haziran 2015

D-Smart Net İnternet!

Superonline fiber altyapısı ile D-Smart internet hizmeti alıyorum. Altyapı D-Smart'a ait olmadığı için bilgileri tamamen sınırlı. Bir sürü problem var. Örneğin Superonline 300 g ak kadar veriyor, D-smart'ta 75GB'tan fazlası yok, pakette değişiklik olamazmış. Sonra her aybaşı net hızım normale dönmesi için sürekli arıyorum, neyse ki bunu 3-4 ayda çözdüler. Kullanım raporu istedim, 4 satırlık bir excel kağıdı geldi inanamazsınız. Ne zaman probleminiz olsa tek çözüm "Modeme format atın". Yeter artık!

Türker 133 Okunma

Cevaplar

 • Türker'in Teşekkür Mesajı06 Temmuz 2015

  Teşekkür ederim.

 • D-Smart Net Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi03 Haziran 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Türker03 Haziran 2015

  Ben buraya bu şikayeti yazdıktan 10 dakika sonra D-Smart beni aradı. Arayan teknik servisten Yasemin hanim. Özetle aynen aramızda su konuşma geçiyor, internetiniz su an var mi diye soruyor? Evet var diyorum. o zaman problem çözümlendi diyor bana. Hanımefendi problem o değil ki, problem saat 23 gibi internet gidiyor, ve saat sabah 5 gibi geri geliyor. Diyor ki o zaman bizi internet gittiği zaman arayın. Hanımefendi diyorum her aksam saat 24 gibi zaten arıyorum, ama o arkadaşlarınız teknik servis değil, sadece şikayet talebi alıyor, hiçbir şey çözemiyorlar, bizi sizi arayacağız deyip telefonu kapıyorlar. Siz beni saat 23 gibi arayabiliyor musunuz diyorum, hayır biz (teknik servis) sadece 9-18 arası çalışıyoruz diyor. 24 saat internet hizmeti veren bir şirket olarak sadece 9 saat teknik servis vermeniz sorun değil mi? Evet diyor, sonra telefonu kapatıyoruz. Üstüne bir de dalga geçer gibi telefonuma mesaj geliyor; " 9070540 referans numarası ile ilettiğiniz talebiniz sonuclanmistir". Ben bunları yarin tüketici haklarına şikayet ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön