22 Şubat 2013

D-Smart Net ilgisizlik

2 şubat 2013 tv internet paketi aldım tv yayını o gün açıldı ama ne hikmetse internet im hala daha bağlanamadı, neymiş efendim yazışma hatası adres yanlışlığı sonuçta aktarma olacak adres yanlışlığı da yok şu anki internetide havadan almıyorum vs vs ya sorarım bu iş ne? Bu kadar Ttnet ten geçiş zor ise bu işi yapmayın verilen sözler tutulmuyor. 2 günde aktarırız gerçekleşir 7 iş günü içinde gerçekleşir hep bahane şimdide bekleyin bağlanmazsa internetinizi iptal edelim tv yayını devam etsin ben bunun içinde olduğunu düşünüyorum savcılığa ve tüketici haklarına dava açacağım.

Zymfira 50 Okunma

Cevaplar

 • Zymfira25 Şubat 2013

  tamam aradınız sonuç yine yedi iş günü bekliyecek mişim yahu zaten 20 gündür bekliyorum ay bitti siz hala sizi bilgilendirdik dersiniz kimi kandırıyorsunuz şunu adam gibi desenize biz bu işi beceremiyoruz maksatınız sadece yayın satmak net deyil

 • Zymfira25 Şubat 2013

  merhaba daha öncede belirttiğim şikayetim devam etmektedir şikayetimin üzerine müşteri tarafımı arayarak yedi iş günü içinde geçişiniz sağlanacaktır kelimesini ifade ettiler yahu yirmi gündür aktıv edemedikleri hizmeti 7 iş gününde nasıl yapacaklar bilmiyorum ama şu kanata vardım vatandaşı oyalamaktan başka bir iş deyil iptal edelim dediğim taktirde tamam hemen iptal edelim ama üyeliğiniz devam etsin yok böle bir şey çözüm bulamıyorlar ne hikmet ise tüketici haklarına baş vurmak farz oldu..

 • D-Smart Net Temsilcisi25 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/02/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Zymfira23 Şubat 2013

  2 şubat 2013 maks paketi aldım yayını o gün açıldı ama ne hikmetse intenet im hala daha bağlanamadı, neymiş efendim yazışma hatası adres yanlışlığı sonuçta aktarma olacak adres yanlışlığı da yok şu anki internetim havadan almıyorum ya sorarım bu iş ne? Bu kadar ten geçiş zor ise bu işi yapmayın verilen sözler tutulmuyor. 2 günde aktarırız gerçekleşir 7 iş günü içinde gerçekleşir hep bahane şimdide bekleyin bağlanmazsa interneti iptal edelim yayını devam etsin ben bunun içinde olduğunu düşünüyorum savcılığa ve tüketici haklarına dava açacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön