26 Şubat 2015

D-Smart Net İki Aydır İnternetimi Bağlamadılar!

Yaklaşık iki ay önce internetime nakil talebinde bulundum fakat hala internetimi bağlamadılar. İnternetimi iptal etmelerini söylüyorum bana çok yüksek miktarda bir bedel ödeyeceğimi söylüyorlar. D-Smart'tan internet + TV hizmeti aldım gerçekten pişmanım. Yasal süreç 15 gün diye biliyor eğer olmazsa gerçekten mahkemeye vereceğim. İki aydır bağlandı bağlanacak beni oyalıyorlar. Oluşan bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Müşteri hizmetleri oyalayıp duruyor kimse bir şey yapmıyor.

Çağlar 628 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar19 Mart 2015

    İnternetim hala bağlanmadı. Arayıp sorduğumda en kısa sürede bağlanacak diyorlar. 3 aya doğru gidiyor. Bağlanacağına dair hiçbir beklentim kalmadı. İptal edemiyorum sözleşme gereği para ödemem gerekiyor nasıl bir sözleşmeyse 2.5 aydır hizmet alamıyorum ama ortada bir suçlu yok. Tavsiye etmiyorum benim başım çok ağrıdı elinizi kolunuzu bağlıyor. En son olarak Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım. Eğer bir sonuç alamazsam parası ne ise verip kapatacağım. Sinirlerimi bozdular geldiler gelecekler bağlandı bağlanacak altı astarı internet bağlatacağım.

  • Çağlar01 Mart 2015

    En kısa zamanda dönüş yapacağız demişler ama dönmediler ben aradım bugün müşteri hizmetlerindeki kadın sert bir dille biz ne yapalım Türk Telekom la görüşün onlarda size aynı cevabı verir dedi. Sıra numaramı verdi tabi yalın internet olduğu için müşteri hizmetlerinden bir bilgiye ulaşamadım... . İptal için çok yüklü miktarda para talep ediliyor. Benim ağzım yandı kimse D'smart' tan hizmet almasın zaten hizmet denen bir şey de yok. 

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön