D-smart Net Hizmet Yok, Mağdur Ediyorlar

Şanaa Şanaa09 Kasım 2020 12:17

D-Smart bir sokak yukarıdan eve taşıdık geçen pazardan bu Yana 1 hafta geçmiş gelip bakmıyorlar bile D-Smart'ı arıyoruz fakat hiçbir çözüm yok. "acil notu düşüyorum" deyip oyalıyorlar hizmet yine yok bilinen meşhur hatları bile abone iseniz şu numarayı fatura ödemek için bu numarayı diyen sistem müşteri hizmet tuşunu bile beklemeden sonlandırıyor. Teknik arıza telefonunu verildi bakan yok daha sonra aradığımda verilen numara otomatik olarak kapanıyor, e ne yapalım sizin keyfinizi mi bekleyeceğiz, ve kullanmadığım internet faturasını mı ödeyeceğim. İsteminiz batsın vermediğiniz hizmet için fatura ödeten iş ahlakından yoksun firma! Yeni abone olmasaydık şayet sizin sözde hizmetinizi anında kapattırdım, mecbur muyum ben sizi sürekli aramaya not düşüldü halen sorun çözülmedi niye bağlantıyı açmıyorsunuz arızayı gidermiyorsunuz. Sisteminiz müşteriyi mağdur ediyor.

Gelişme :

08 Aralık 2020 18:19

199 lira fatura çıkarmışlar. Biz para mu basıyoruz olmayan internete hangi akil ile 199 lira çıkardınız? Ayrıca ben sizin gibi ac gözlüleri bildiğim için semtimdeki Telekom'a gittim fatura çıkmadı borç çıkmadı. 1 ay beklediniz ki  kut ödenmemiş fatura diye önüme 199 lira mi yaptınız? Neymiş nakilmis fatura imiş ve haksız  ekleme ile haksız kazanç  mı  yapıyorsunuz D-Smart?

08 Aralık 2020 17:40

Bir sokak öteden nakil edildi kasim 3 ayin 3'ünde nakil edildi bağlanmayan DSmart80 liralık faturayı hizmet olmadığı halde 199 liralık fatura cikarmiş. Bağlı olmayan internete siz nasıl neredeyse 3 kati fatura çıkarırsınız? Emin olun bu sözde hizmet diye yutturduğunuz ama kafanıza göre fatura bedelu çıkarmanızın bedelini mahkemeye taşıyacağım.,

15 Kasım 2020 14:29

18830920761 numaralı internet D-Smart telekomunikasyon bağlantı yapacak dedi 1 haftadır gelip bağlantıyı yapmadılar tellerin ucu sarkıyor D-Smart onların isi olup uzerlerinden sorumluğu attılar. Oyalayın bakalım! Bu ülkede hiç kimse isini yapmıyor anladık, peki ben issiz adaya mi D-Smart bağlatmaya çalışıyorum? Pes kötü is politikanız her yere mi sirayet etti! Askerdeki çocuğu arayan D-Smart onu rahatsız edene kadar işinizi yapsanız!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler