23 Şubat 2013

D-Smart Net Hizmet Vermeden Fatura Kesiyor!

HD yayına geçtikten sonra, sınırsız internetten de yararlanmak istedim. D-Smart Telekom ile görüşerek Telekom çalışanlarının evime hizmete gelmesini bile sağladı. İş nedeniyle şehir dışında olmam nedeniyle gönderdikleri gönderilen modemi alamadım. Bu sürede yayınım devam etti, olaydan 2 ay sonra 229 TL borcu ödemem konusunda uyarı yapıldı.

Bende Net hizmetini almadığımı HD yayın için ayrı faturanın düzenlenmesini ve bunu derhal ödeyeceğimi fakat almadığım internet hizmetini asla ödemeyeceğimi bildirdi. Ayrıca HD receiverın geri alınmasını, şahsıma ait cihazın tarafıma teslim edilmesini talep ettim. Şubat 18 de arayan bayan hakkımda idari işlem başlatılacağını bildirdi.

Ömer 32 Okunma

Cevaplar

 • Ömer02 Nisan 2013

  20487980 üyeliğim 139 ve 84 tl'lik faturların ödenmemesi nedeniyle durdurulmuştur. İtirazım Hizmeti almadığım internet ile ilgildir. Hizmeti aldığım HD yayın için faturalandırma yapılmasını bu ödemeyi DERHAL yapacağımı telefonda belirtmeme rağmen halen YAZILI geri dönüş olmamıştır. İnternet ile ilgili alacağınız için yasal takibe hakkınız olduğunu benimde yasal olarak hakkımı arama ve kişisel olarak ödememe hakkım olduğunu tekrar hatırlatır, HD yayın için aldığım hizmet faturasının kendime ibrazını, HD cihaz kurulumunda 2008 yılında 300 TL ye yakın bir meblağda satın aldığım cihazın geri iadesini, Üyelikle ilgili tüm işlemlerimin iptal edilmesini arz ederim.

 • Ömer05 Mart 2013

  Şikayetimden sonra İlave olarak 20 Tl ve 89 Tl olarak 2 ayrı fatura göndererek cevap vermeniz nasıl bir firma olduğunuzun göstergesi, konuyu adli makamlara taşıyacağım. 229 Tl lik faturam halen elime geçmedi, yasal suç işleniyor, faturayı icra davası esnasında mı göreceğim?Dava açacağınızı söylediğiniz 229 Tl lik faturayı göndermemeniz halinde telefon ile Dolandırıcılıkdan savcılığa suç duyurusu yapacağım.

 • Ömer27 Şubat 2013

  Sizi aramıyorum, Siz benşi arayın Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak İtirirazım Konusunda YAZILI bilgi istiyorum. 3 iş günü içerisinde Cevap bekliyorum.!

 • Ömer27 Şubat 2013

  BU KADAR DA YETER AMA. Hiç bir bilgilendirme yapılmadı, 229 Tl lik fatura ile ilgili bir bilgi bile vermediniz, Cihazımızı iade edin yoksa tehditlerinden başka. TEKRAR EDİYORUM T.C. ANAYASASINA TÜKETİCİ HAKklarımı uyarınca fatura itirazımın ve cihaz iademin hakkında KESİN bilgi istiyorum. Beni oyalamayın Yeter! Bu kadarda olmaz NErede bilgi verdiniz, HD cihazımızı İade edin 40 Tl kapama ücreti almayalım diye bilgilendirmek BİLGİLENDİRMEK Mİ?

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/02/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi26 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön