19 Şubat 2015

D-Smart Net Hizmet Veremiyor İptale Fatura Çıkarıyor!

Atom Yazılım Danışmanlık Bilgisayar Ltd. Şti. adına almış olduğumuz 28157087 kullanıcı numaralı internet hizmetini 13.02.2015 tarihinde bağlattık. Fakat bağlandığı günden beri internet hizmetini kullanamadık.


Çağrı merkezine konu ile ilgili aktarım yaptığımızda sorunun 48 saat içinde çözüleceğini aktardı. Fakat çözülmedi. İptal talep ettik 60 TL fatura çıkar dediler. Bu nasıl bir hizmet anlayamadık.

Atakan 1.340 Okunma

Cevaplar

  • Atakan09 Aralık 2015

    maalesef hizmet vermede yetersiz bir kurum. Müşteri memnuniyetine çok uzak bir yaklaşım sergiliyorlar. 2 ay önce iptal ettirdik. Hizmet veremiyorlar. Buna rağmen kullanamdığımız internete bir de ceza faturası çıkarmışlar, bir de komedi gibi kullanmadığımız iade ettiğimiz modemi bize bir daha fatura etmişler. Oysaki bu zamana kadar kestikleri modme ücretini onların iade etmesi gerekiyor.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön