06 Ocak 2016

D-Smart Net Hizmet Sorunu!

D-Smart'tan yayın artı internet aboneliği başlattım ertesi gün cihaz kurulumu sağlandı fakat internet bağlanmadı. Araştırmam sonucu çağrı merkezinin bana iletmiş olduğu cevap bulunduğum bölgede açık port'un olmaması yani başka birisi internetini kapatması benim internetim açılacakmış böyle saçmalık olamaz ne zaman bağlantı sağlanacağı belli değil 1 ayda sürebilir 2 senede sürebilir diyorlar. Bir evde yaşayan kiracının evden çıkmasını beklememiz gibi bir durumumuz var. Ben T*******i kapatıp geçiyorum D-Smart Net'e fakat aldığım hizmet ortada 16 gün geçti tüketici olarak hakkımı almak istiyorum iptal etmek istedim kullanmadığım hizmet için bana 88 TL fiyat çıkarttılar.

Cahit 147 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Adresinizde uygun Port olmaması sebebi ile hat aktivasyonunuz tamamlanamamaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Ocak 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön