17 Nisan 2013 #1747366

D-Smart Net Hizmet Geçişi Yapmıyor!

25.03.2012 tarihinde D-Smart HD kampanyasından yararlanmak isteyerek başvurumu yaptım. Bir gün sonra gelip Tv kurulumu yapıldı, paketin dahil olduğu internet geçişinin ise 3 gün içinde yapılacağı iletildi. Bugün 16.04.2013 üzerinden 20 gün geçmesine rağmen D-Smart Net henüz bağlanmamıştır, bağlanamamıştır, geçişi yapamamışlardır. İnanın şimdi korkuyorum daha geçiş işlemini yapamıyorlarsa hizmete başladığımız zaman neler yaşayacağım.


Bir internet geçişini yapmak bu kadar zor mudur? Aradığımda her defasında ya 24 saat içinde yada 48 saat içinde bağlanacak diye açıklama yapıyorlar fakat 20 gündür herhangi bir şey yok. İptal etmek istiyorum taahhüt verdiğim için cezaları ödememi istiyorlar.

Onur 42 Okunma

Cevaplar

  • Onur17 Nisan 2013

    Sn Müşteri Hizmetleri, Öncelikle otomatik cevaplar ile müşteri memnuniyeti sağlanmayacağını asıl görevinizin şikayeti ortadan kaldıracak çözümler olması gerektiğini algılamanızı ve bilmenizi rica ediyorum. Kendi şikayetim dahil tüm şikayetlere "Detaylı bilgi aktarımında bunulunmuştur" şeklinde cevap veriyorsunuz. Aktarılan bilgi benim 25 gündür müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap ; "İlgili Departmana Konuyu Aktarıyoruz". Benim Şikayetvar sitesine bu cevaptan bıktığım için çözüm sağlamanız için başvurup şikayetimi yazdım. Ama siz hala şikayete çözüm üretmekten acizsiniz. Şirketinizin birinci önceliği olan satış doğrultusunda ben size yeni müşteri olmak istiyorum, fakat siz inatla kabul etmiyorsunuz. Nasıl bir şirket anlayışınız var merak ediyorum. Sorunuma çözüm sağlanması adına çalışma yapmanız gerektiğini tekrar hatırlatır, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla, Onur Bulut

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön