13 Ağustos 2016

D-Smart Net Hizmet Alamama

25 Temmuz 2016 Tarihinde Kartal Yalı Mahallesindeki adresimde bulunan yalın interneti Kartal Atalar mahallesindeki adresime nakil başvurusu yaptım. 15 günlük telefon trafiğinden sonra nihayet dış bağlantı yapıldı. Ancak interneti açtırmak için müşteri temsilcisi ile yaptığım tüm görüşmeler sonuçsuz kalınca arıza kaydı bıraktım. 3 gün ne arayan ne soran oldu. Bu arada defalarca D-Smart Net'i aradım. Sonunda vicdanlı bir görevli yarın kesin geliyor dedi ve dediği gibi ertesi gün görevli geldi. İnterneti aktif hale getirdi. Ancak gece 2 saat kullanımdan sonra internet gitti. Şu anda 3 gün oldu onlarca müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen problem giderilemedi. Lütfen Online Almanca kursu alıyorum. İnternete ihtiyacım var. Sorunum telefonla değil teknik servisin yüz yüze halledebileceği bir sorundur. İşi gücü bıraktım. BİMER'e olmaz ise Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine kadar başvurmayı düşünüyorum.

Hakan 57 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18/08/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön