09 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10769770

D-Smart Net Hız Sorunu!

Öncelikle söylüyorum ki 2 aydır hakkımı yiyerek, 24 Mbps taahhüt ettiği internet hızım en fazla 8-10 Mbps civarların da olmasına rağmen (3 Mbpsye kadar düşüyor) 24 Mbps internet parası alan D-Smart. Türkiye'nin en büyük (!) internet sağlayıcılarından birisi 2 aydır benim hız sorunumu çözemedi. 2 aydır çeşitli bahaneler baştan savma cevaplarla sorunumu erteliyor, her arayan teknik servis sorumlusu arkadaş beni saf yerine koyuyor, sanki biz ağ nedir Network nedir tcp/ıp nedir bilmiyoruz gibi resmen dalga geçer gibi her seferinde bana 10 saniyeliğine modemin fişini çektirip 3 gün sonra dönüş yapıp sorun düzeldi mi diyorlar. Ayıptır. Cache yapma nedir biliriz. Çözüm sunmak yerine erteleyen D-Smart yetkililerine sesleniyorum. Adalet Bakanlığı'nda bilişim uzmanı olarak yaptığım görevim gereği yerine getirmem gereken projeler 2 aydır aksıyor. Bir işletme olarak biraz hizmet kalitesi felsefeniz varsa sorunumu çözün.

Emre Emre 139 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Ağustos 2018

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 21.08.2018 tarihinde geri dönüş sağlandı.Sorun olmadığını belirttiğiniz için işlem sağlanmamıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın EMRE C., 10769770 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler