05 Temmuz 2013

D-Smart Net Hız Problemi!

Kaç günden beri hızımla ilgili problem yaşıyorum, arıyorum bilmem ne diyorlar arıyorum öyle diyorlar, arıyorum hep oyalıyorlar, kısacası benim evim postaneye yakın bir konumda 1 kilometre var yada yok ama kalkmışlar bundan 15-20 gün önce 6 megabit e rahat bağlanan hattım bu mevkiye yıldırım düşmesi sonucu hatlardaki tahribattan dolayı şimdi İnternet'e 1 megabitle bağlanabiliyorum, 2 megabit ti şikayet ettim düzeltip 1 megabit yapmışlar sağ olsunlar.


Resmen dalga geçiyorlar insanlarla her ay 59 lira almasını biliyorlar ama evimin içindeki hiçbir tesisatta sıkıntı yok hepsine baktırdım hala bana boş muhabbet yapıyorlar, hiç bir şeyin değiştiği yok, ben almadığım hizmetin parasını neden ödüyorum?

Doğan 63 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 06/07/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön