28 Mart 2013 #1711610

D-Smart Net Hediye Uydu Alıcısının Ücreti Faturaya Yansıdı!

Her ay limitsiz kullandığım aboneliğim için 49 TL öderken bu faturamın 57 TL gelmesine hiç mi hiç anlam veremedim? Detaylara baktığımda "giriş paketi bedeli" ve "uydu alıcısı bedeli" adı altında "şimdiye kadar alınmayan" ücretlerin alınmaya başlandığını fark ettim. Bunları asla kabul etmiyorum, çünkü o uydu alıcısı bana zaten hediye olarak verildi, ta ki üyeliğimi ne zaman iptal edersem o zaman teslim edeceğim...


Ayrıca herhangi bir paket üyesi de değilim?
Bundan önceki tüm faturalarımda alınmayan bu ücretlerin hangi sebebe dayanarak bu aya yansıdığını bilmek istiyor, Kesinlikle ödemek istemiyor ve geri çekilmesini talep ediyorum, aksi halde şikayetlerim devam edecek ve üyeliğimi kapatacağım..

Seda 36 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, 30.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiş, memnuniyetiniz sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 30.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiş, memnuniyetiniz sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön