20 Nisan 2015

D-Smart Net Haksız Ücret Alıyor

Şikayetimi takiben firmanın talebi doğrultusunda "almadığım hizmetin bedelini" ödemiş olmama rağmen kullanmamış olduğum 26 günlük ücret hesabıma iade edilmediği gibi; firma yetkililerini arayıp bu durumu bildirdiğimde " siz hesabınızı kapatmamışsınız, başka bir servis sağlayıcıya taşımışsınız. Bu yüzden iade yapılmayacaktır. " şeklinde komik bir savunma ile karşı karşıya kaldım. Firma yetkilisince kullanılmayan gün sayısı kadar ücretin iade edileceğini bildirmelerine rağmen; ücreti yatırdıktan sonra aldığım bu cevap herşeyin kanıtıdır.

Murat 150 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön