17 Ekim 2016 #6692893

D-Smart Net Haksız Kazanç İlgisiz Firma

Bir gaflet sonucu 10 yıllık aboneliği sonlandırıp D-Smart gibi ilgisiz alakasız bir sağlayıcıya abone olduk. 1 yıldır yaşamadığımız sorun kalmadı en kısa telefon konuşmamız 48 dk bağlanma ki yazık sanırım 1 personel görevli ve 70 milyon insana cevap yetiştiriyor. Ama artık yeter yasal haklarımı biliyorum. Ben 2 yıl kalma sözümü sorunsuz ve aldığım hizmet için verdim. Bağlanamadığım internet ve sorunumu çözemeyen müşteri hizmetleri için değil. Bu saatten sonra haksız sağladığınız kazancın bedeli asla vermediğiniz hizmetin bedeli kabaran telefon giderimin bedeli ve mahvettiğiniz psikolojimin bedelini mahkemeye taşıyacağım. Ben vatandaş olarak haklarımı biliyorum ve bilincindeyim. Sizde tutmadığınız sözlerinizin bilincine keşke varsanız. Siz gibi firmaya yazıklar olsun... En kısa zamanda aboneliğimi yasal yollarla sonlandırıp çevremde size kana bilecek insanlara engel olacağım.

İlke 44 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön