03 Eylül 2014

D-Smart Net Haksız Fatura Sonlandırma Bedeli!

Abone no 1185**** D-Smart Nete mayıs ayında üye oldum sözleşme dahilinde 4.1.13 mesafeli satış halinde cayma hakkımı kullanarak 7 gün içerisinde iptal ettirdim. 19 lira kullanım bedeli ödedim telefonda konuştuğumda müşteri temsilcisiyle başka faturanın gelmeyeceğini söylediler ses kayıtlarında mevcuttur. Aradan 3 ay geçti bana 40.04 tl tutarında fatura sonlandırma bedeli istiyorlar. Sözde başka faturalandırma olmayacaktı.SD-Smart Net üyeliğimi cayma hakkı gereği sonlandırdım ve mayi kullanımı dışında size ödeme ve fatura gelmeyecek dediler ki bütün bunlar kayıt altına aldıkları telefon konuşmalarında var ses kayıtlarını incelenmesini ve bu bedelin haksız bir şekilde 3 ay sonra kesilmesini çözüm bulunmaması takdirde yasal hakkımı kullanıp btk ve tüketici mahkemesinde arayacağım.

Yafes 1.394 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/09/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön