07 Ekim 2015

D-Smart Net Günlerdir İnternet Hizmeti Alamıyorum.

Günlerdir internetim yok kimse ilgilenmiyor. Müşteri hizmetleri 30 dk bekledim açan olmadı kapatmak zorunda kaldım çözüm bulun derhal.

Muhammet 26 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet13 Ekim 2015

    Onlarca kez şikayet etmeme rağmen. Ne telefon çalışıyor ne internet. Ancak vermedikleri hizmeti faturalandırıp paramı almayı biliyorlar. Her şikayetten birkaç dakika sonra arıza mahallenizden kaynaklı kendi imkanlarınızla düzeltin diye otomatik mesaj gönderiyorlar. Nereden biliyorlar arıza nereden kaynaklı olduğunu. Kontrol için ne gelen var ne giden. Elektrikçi kutuda voltaj yok benim yapacağım bir şey yok diyor. Kim çözecek bu arızayı. Ben bu kopukluğu nasıl kendi imkanımla gidereyim. d smart yetkilileri de Türk Telekom'u arayın diyor ancak Türk Telekom bakmıyor ki müşteriyi yalnız bırakmanın anlamı yok kurum olarak sizden yardım bekliyoruz ama d smart ta ilgilenmiyor.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön