31 Temmuz 2017

D-Smart Net Gitmiş Olan İnternet Bağlantım İçin  hala 1 Aydır Bekliyoruz

29 Haziran 2017'de gitmiş olan internet bağlantım için hala bekliyoruz ve ben bu sorunu bir yıldır 2 ayda bir yaşıyorum. Giden nette 1 ay gelmiyor. Gerekçe olarak santralde sorun var gösteriliyor. Bir yıldır yapılamayan santral hala sorununu gösteriyor. 1 aydır netten cevap alamıyoruz ve sürekli arıza kaydı alınıyor. 1 yıldır d Smart'a ödediğimiz parayı söylene söylene ödüyoruz ve en kısa zamanda sözleşmenin bitmesi için dua ediyoruz.

Gizem 291 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Ağustos 2017

    Değerli Abonemiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 04.08.2017 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın GIZEM Ü., 9009257 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön