19 Ekim 2016 #6723667

D-Smart Net Fazladan Ücret

Şimdi ben 2 sene önce üye oldum ve üyeliğim 10.8.2016 tarihinde bitti. Fakat bana 9. ay için 7 TL 10. ay için 20 TL. Ayrıca 97 TL modem faturası geldi. Ben zaten 2 sene boyunca modem parasını faturaya dahil ödedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana dediler ki senin üyeliğin daha bitmemiş modemi de biz kiralıyoruz. Üye olurken bana dedikleri modem taahhüt bittiğinde sizde kalıyor. Üyeliğimin bittiğini e-devletten de teyit ettim.
Ben nereyle görüşmeliyim. Bu faturaları ödemeyeceğim!

Hüsnü 115 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü19 Ekim 2016

    Ben taahutten önce. Iptal işlemi yapmadim. Sozlesmemin bittigi ayi takiben 2 ay fazladan fatura geldi biri 7 TL diğeri 20-30 TL civarı. Bu neyin nesi? Ayrica modem konusunda ücretsiz modem diyerek kandirdiniz. üstüne her ay 3-5 TL modem bedeli aldiniz şimdi de modem D-Smart mulku ditorsunuz. Kusura bakmayin ama bunu bilen hiç kimse modem talep etmez gider 50 TL'ye kendi alir modemi enayi değil kimse. sözleşme yaparken. Birton kagidin icine sokmussunuz bikac madde şikayet olunca bunlari gosteriyorsunuz. coğu kiside okumuyor bunlari ama üye olucamiz zaman o ücretsiz bu bedava diye lafta palavra yaptiniz. Neyse benim ailemden 2 kisi daha var D-Smart kullan ve cevremdeki herkese anlatacağım bu yalanlari.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Abonemiz, D-Smart’ tan almış olduğunuz hizmete ilişkin abonelik sözleşmesinin herhangi bir zamanda iptali halinde Tüketici Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında herhangi bir cezai bedel talep edilmemektedir. Bununla birlikte, abonelik taahhütü vermiş olan abonelerimizin, taahhüte rağmen süresinden önce iptal talebinde bulunmuş olması halinde, taahhüte istinaden kampanya kapsamında verilen indirimler ve giderler talep edilmektedir. Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir. Sözleşmenizin Ek-1 Formunda bu bilgi yer almaktadır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön